Умови гарантії, зберігання та експлуатації дверей Папа КарлоІнструкція по зберіганню та експлуатації міжкімнатних дверей ТМ «Папа Карло» і ТМ «Carlo Porte».

Дана інструкція призначена для користувачів міжкімнатних дверей вироблених під торговими марками ТМ «Папа Карло» і ТМ «Carlo Porte» і є невід'ємною частиною договору на постачання.
Передбачається, що двері встановлені та здані в експлуатацію фахівцями, що мають для цього всі необхідні дозволи.
Наші двері розроблені та виготовлені відповідно до сучасних технологій і вимог з безпеки, і призначені для установки в громадських чи приватних будинках в якості внутрішніх дверей. Будь-яке інше використання вважається неправильним і може привести до псування виробу і втрати гарантії.
Виробник не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті неправильного використання. Всю відповідальність несе користувач.
Двері, вироблені нашою фабрикою, надійні та прості в експлуатації. Однак з метою їх багаторічного надійного функціонування користувачам необхідно уважно ознайомитися з правилами цієї інструкції по експлуатації і точно дотримуватися їх. За всіма питаннями, крім наших представників, у якого була здійснена покупка дверей, Ви можете звертатися безпосередньо на адресу Виробника.
Наші фахівці уважно вислухають Вас і Ви отримаєте кваліфіковану консультацію та обслуговування, передбачене гарантійними зобов'язаннями.

Згідно з ДСТУ Б В.2.6-99: 2009 «Блоки дверні дерев'яні. Загальні технічні умови" Виробник бере на себе наступні гарантійні зобов'язання:
а) Гарантійний термін зберігання становить 1 рік з дати виробництва виробів, при дотриманні умов транспортування і зберігання і входить до загального терміну експлуатації.
б) Гарантійний термін експлуатації дверей становить 5 років з дати виробництва, при дотриманні умов транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації.
в) Винятки становлять такі елементи, гарантія на які з дати виробництва становить:
• гарантія на фурнітуру (петлі, замки, шпінгалети та ін.) - 2 роки (ДСТУ Б В.2.6-13: 2006);
• гарантія на ущільнювач - 2 роки (ДСТУ Б В.2.7-158: 2008);
• гарантія на прозоре лакофарбове покриття (лак, лак з тонуванням) - 3 роки.

Умови зберігання:
1. Зберігати дверні полотна і погонаж необхідно тільки в заводській обгортці.
2. При зберіганні дверей повинні бути вжиті заходи для запобігання пошкоджень, забруднення будь чим, зволоження, впливу атмосферних опадів, від попадання прямого сонячного світла або джерела сильного світлового випромінювання.
3. У сухому та провітрюваному приміщенні з відносною вологістю повітря 30-65%. Діапазон температури становить від +10°С до + 40°С. Категорично не бажано зберігати двері поблизу опалювальних приладів.
4. Щоб уникнути можливої деформації дверних полотен їх потрібно зберігати:
• в горизонтальному положенні в стопці, на жорсткому піддоні;
• у вертикальному положенні, притуленими до жорсткої опори, виключно вузьким торцем вниз, строго дотримуючись написів на обгортці, що вказують де знаходиться верх дверей.
5. Щоб уникнути деформації пачок погонажу їх потрібно зберігати в горизонтальному положенні, видрукуваним маркуванням вгору або вниз.
6. Категорично не допускається:
• зберігати полотна в горизонтальному положенні на довгих торцях;
• притуляти до полотен інший будь-який вантаж, який чинить тиск на площину та може викликати продавлювання обгортки та деформацію виробів (прогин);
• ходити по горизонтально покладеним полотнам і пачкам погонажу;
• укладати пачки погонажу боком (коли маркування знаходиться збоку пачки).

Умови експлуатації:
1. Дверні блоки, вкриті шпоном або декоративною плівкою, призначені для використання в опалювальних приміщеннях, в тому числі в якості вхідних дверей, якщо вони виходять в опалювальні коридор (тамбур).
2. Використовуйте двері тільки в сухих, провітрюваних кондиціонерами та опалюваних приміщеннях з температурою повітря не нижче + 10°С і не вище + 40°С і відносною вологістю повітря 30-65%.
3. Перед установкою дверей, особливо в зимовий період, рекомендується на тиждень внести їх в приміщення для акліматизації.
4. Не встановлюйте двері поблизу нагрівальних або опалювальних приладів. Різкі коливання температури навколишнього середовища можуть спричинити появу тріщин на покритті та викривлення окремих елементів виробу
5. Не допускається попадання на дерев'яні профілі штукатурних розчинів, будь-якого складу, шпаклівки, фарби з огляду на можливе утворення плям і пошкодження покриття в процесі видалення зазначених складів.
6. Для догляду за поверхнею двері не користуйтеся мийними засобами, що містять абразивні матеріали й сильні хімічні речовини, а також будь-які розчинники. Використовуйте тільки хімічно нейтральні засоби для догляду за меблями відповідно до інструкції щодо їх застосування.
7. Потрапляння миючих засобів і вологи в замки чи петлі скорочує термін їх служби. Внаслідок попадання пилу в механізми відкривання, можливе виникнення несправностей і скрипу при відкриванні дверей. Для усунення необхідно застосувати універсальне силіконове мастило.
8. Рекомендується протирання скла, фурнітури, ручок, засобами, призначеними для даних видів матеріалів.
9. Не допускайте механічної дії на полотно дверей чи елементи коробки та лиштви, контакт їх з гарячими предметами, попадання на них води, прямих сонячних променів або джерела сильного світлового випромінювання через те, що це може призвести до пошкоджень та втрати цілісності покриття, зміни кольору, появи подряпин, відколів, потертостей і т.п.
10. Не допускайте попадання на міжкімнатні двері сумішей, які мають кислотну чи лужну основу.
11. При експлуатації міжкімнатних дверей у ванній кімнаті необхідно повністю провітрювати приміщення після використання ванної кімнати за призначенням.
12. Обмежувачі відкривання (стопори) встановлюються на максимально можливому віддаленні від осі обертання дверних полотен.
13. Область підлоги, над якою проходить дверне полотно (зона відкривання) повинна бути вільною від сторонніх предметів. Мінімальний зазор до нижньої окрайки полотна повинен становити 7 мм.

Вимоги безпеки
Для безпечної експлуатації дверей потрібно виконувати наступні правила:
1. Забороняється докладати не передбачені конструкцією виробу навантаження (наприклад, навішувати тяжкості на полотно і т.п.);
2. Забороняється класти під полотно або в зазор між полотном і коробкою сторонні предмети;
3. При протязі полотно дверей повинне бути закрите;
4. Існує небезпека защемлення кінцівки між стулкою полотна і коробкою;

Правила гарантійного обслуговування
1. Гарантія поширюється тільки на ті вироби, які вказані в специфікації, що додається до Договору на виконання замовлення з постачання продукції.
2. Обов'язковою умовою гарантійного обслуговування є наявність у клієнта наступних документів: договору на постачання продукції, специфікації замовлення з переліком виробів, виготовлених за договором, акту прийому-передачі виробів та робіт з монтажу, цієї інструкції і гарантійного талона.

УВАГА! Гарантія втрачає силу якщо:
1. Після монтажу виробів проводилися «мокрі» будівельні роботи (штукатурка, шпаклівка, заливка підлоги, поклейка шпалер, укладання плитки, і ін.);
2. Сталося потрапляння будівельних матеріалів на поверхню виробу (клей або фарба для шпалер, монтажна піна, штукатурка, шпаклівка та ін.);
3. Сталося потрапляння в механізми фурнітури піску, води, будівельного розчину та інших матеріалів;
4. Стався термічний вплив нагрівальних, освітлювальних приладів, відкритого полум'я;
5. Експлуатація виробу при відносній вологості в приміщенні понад 65%;
6. Експлуатація виробів при температурі нижче + 10°С і вище + 40°С.

Виробник не несе відповідальності за пошкодження виробу після приймання замовником у разі:
• неправильної установки;
• недбалого зберігання і транспортування;
• недотримання правил експлуатації;
• виникнення дефектів з вини замовника.