Офіційний дилер фабрики Папа КарлоНаша невелика компанія Klyamka.ua є офіційним дилером фабрики дверей Папа Карло по Києву та Київській області з правом продавати весь асортимент продукції фабрики по всій Україні. У 2006 році ми підписали дилерський договір і з того часу вдало реалізуємо двері Папа Карло, встановлюємо і несемо гарантійні зобов'язання перед покупцями. І можемо з упевненістю сказати, що купуючи двері Папа Карло ви отримаєте якісну продукцію, яка при адекватному використанні служитиме вам дуже довго. Термін експлуатації понад 25 років.

Продукція сертифікована в Україні та Європейському Союзі, реалізується в 45 країнах, в тому числі США, Канада, Ізраїль.

На підприємстві діє система менеджменту якості ISO 9001: 2015-го, що забезпечує мінімальну кількість шлюбу в уже готової продукції. За нашими власними спостереженнями кількість браку не перевищує 0,1% від загальної кількості продукції, що є дуже низьким показником для будь-якого виробництва.

Сертифікат ISO 9001:2015 на двері Папа Карло   Сертифікат відповідності для дверей Папа Карло

 

Якщо ви не знайшли потрібної інформації у нас на сайті й наші менеджери не змогли допомогти, то ви можете відвідати офиційний сайт фабрики дверей Папа Карло.