Двері прихованого монтажу зі складу з вбудованим випрямлячем без націнки.


  • 20 жовтня 2020 12:03:00
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 3686
  • 0

Стабілізатор для дверей прихованого монтажу Папа Карло Тільки що від фабрики прилетіла ще одна дуже хороша новина — в усі двері прихованого монтажу складської категорії буде автоматично вбудовуватися випрямляч-стабілізатор. Це пристрій інсталюється з боку замкової частини та потрібен для регулювання вигину полотна. Корисна функція для дверей під фарбування. Якщо при нанесенні водоемульсійної фарби чи при тривалому зберіганні на об'єкті, дерево всередині набере вологу, його "покрутить", то є шанс виправити викривлення, без заміни та іншого головного білю.

Раніше така опція вартістю 500 грн надавалася за запитом, то зараз встановлюється за замовчування та без націнки.

Подібні пристрої встановлюються в стойові деталі полотна в кількості 1 для розміру до 2100 мм та 2 коли розмір дорівнює чи перевищує. Так само рекомендуємо замовити стабілізатор у випадку коли фронтальна та тильна поверхня має бути використана під різні покриття - наприклад, один бік дзеркало, з іншого фарбування, шпон.


Інструкція по регулюванню вбудованого стабілізатора випрямляча.

Стабілізатор для дверей прихованого монтажу Папа Карло. Інструкція.

Якщо на вашій продукції є встановлений випрямляч, то знизу та зверху полотна будуть отвори, через які за допомогою 5 мм шестикутника проводиться регулювання шляхом обертання по або проти годинникової стрілки в залежності від того, в який бік викривлене. А нашою рекомендацією буде наступною - не поспішайте сильно докручувати пристрій та моментально чекати результату, тому, що дерево всередині не встигає швидко набрати форму вигину. У деяких випадках краще після внесення змін дати деякий час від кількох годин до 2-х тижнів, щоб воно змінило деформацію в потрібну сторону.

 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.