Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Vitra с декларетами

Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Vitra с декларетами
Наявність: виготовлення під замовлення

9 429.00 грн.

Опис Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Vitra с декларетами

Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Vitra с декларетами шпоновані класичні завдяки розкішному дизайну та високій якості виготовлення порадують своєю пишністю найдосвідченішого цінителя класики. Як кажуть, класика завжди в моді та в ціні.

Колекція багата різноманітністю елементів декору: кілька видів порталів, фрезеровані лиштви, об'ємні елементи на лиштві. Приємним доповненням стане можливість фарбування за основним каталогом RAL зі збереженням фактури дерева ясен.

Каркас дверного полотна виготовлений з дерев'яного набірного щита з переклеєних між собою під пресом соснових брусків, з яких попередньо видаляються всі сучки. Бруски збираються в щит так, щоб волокна сусідніх були направлені в протилежні сторони, це дозволить уникнути будь-яких деформацій при довгостроковому використанні. Дерева для виготовлення всієї продукції фабрики Папа Карло ростуть в Харківській області та закуповуються тільки через сертифіковані аукціони деревини, проходять обов'язково радіологічний контроль. Дверні блоки в цій колекції облицьовуються натуральними тонованими шпонами дуба чи ясена.

Фінішна обробка деталей проводиться шпоном та двокомпонентним поліуретановим прозорим лаком Industria Chimica Adriatica S.p.A. Італія, або ж полотно фарбується по шпону ясеня в кольори основних каталогів RAL чи NCS 1950. Лакова плівка створює тверде й еластичне захисне покриття з високою механічною стійкістю, опором волозі та хімічно неагресивним речовинам.

Короб з ущільнювачем, розширювач, лиштва теж виготовляються з дерев'яного зрощеного бруса зі стабілізацією МДФ та покриваються тією ж матеріалом, що й двері. Телескопічна конструкція компонент дозволяє перекривати невеликі нерівності стіни.

Для колекції дверей ELEGANCE стандартними розмірами вважається діапазон ширини 610,710, 810 мм та висот 1900 - 2100 мм. Так само можна під замовлення виготовити полотно розміром 810 - 910 мм по ширині та 2100 - 2300 мм по висоті для дерев'яних коробів. Крок нестандартного розміру - 10 мм.

Двері з цієї колекції можна встановлювати як в спальнях, так і на кухні, у ванних кімнатах, кабінетах. Рекомендуємо не допускати прямого попадання води, не встановлювати близько до опалювальних систем, та берегти полотна покриті натуральними шпонами від попадання прямих сонячних променів. В цьому випадку у ваших дверей є шанс прослужити весь свій термін експлуатації 25 років при гарному зовнішньому вигляді.

Можливе використання коробів прихованого монтажу стандартного відкривання.

Характеристики Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Vitra с декларетами

Особливості конструкції
Матеріал полотна комбінований переклеєний масив дерева, стабілізуючий шар МДФ 3 мм, шпон, поліуретановий лак.
Кольори покриття 21 шпон ясеня та дуба, патина (не на всіх моделях), RAL та NCS 1950 по ясеню, 4 шпона файнлайн..
Покриття натуральний шпон ясеня та дуба тонований, фарбування RAL та NCS 1950 по шпону ясеня зі зберіганням фактури дерева ясена, декілька шпонів файнлайн.
Комплектуючі Телескопічні, короб з ущільнювачем. Можливе виготовлення компланарного короба "еліт" , порогу 80 мм, порталів, фрезерованної лиштви.
Стандартні розміри полотна 40 мм товщина. Діапазон стандартних розмірів: ширина 610, 710, 810 мм, висота 1900-2100 мм, з кроком 10мм.
Нестандарті розміри полотна Від 810 до 910 мм по ширині, по висоті від 2100 мм до 2300 мм з дерев'яним коробом. Крок 10 мм
Скло сатин або бронза одностороннє з декоративними скляними декларетами.
Декор полотна Об'ємні елементи з ясена та дуба, портали, фрезерована лиштва, скляні декларети.
Пороги Доступні пороги 80 мм плоскі або з четвертю. З массива деревини й пофарбований в колір, схожий з шпоном.
Особливості використання
Стандартні розміри отвору Ширина на 90 мм більша ніж ширина полотна, висота від готової підлоги на 60 мм більша ніж висота полотна.
Двостулкові можливо, з використанням притворної планки
Розсувні не рекомендовано, так як є об'ємні елементи на полотні. Але можливе.
Прихований монтаж
Приховані короба використання можливе, але тільки приховані короба стандартного відкривання.
Гарантія та термін виготовлення
Гарантія 5 років при дотриманні правил зберігання та використання.
Термін виготовлення 50 календарних днів + 7 днів на логістику по Україні

Відгуки Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Vitra с декларетами

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари