Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Magnolia

Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Magnolia
Наявність: виготовлення під замовлення

10 143.00 грн.

Опис Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Magnolia

Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Magnolia шпоновані класичні завдяки розкішному дизайну та високій якості виготовлення порадують своєю пишністю найдосвідченішого цінителя класики. Як кажуть, класика завжди в моді та в ціні.

Колекція багата різноманітністю елементів декору: кілька видів порталів, фрезеровані лиштви, об'ємні елементи на лиштві. Приємним доповненням стане можливість фарбування за основним каталогом RAL зі збереженням фактури дерева ясен.

Каркас дверного полотна виготовлений з дерев'яного набірного щита з переклеєних між собою під пресом соснових брусків, з яких попередньо видаляються всі сучки. Бруски збираються в щит так, щоб волокна сусідніх були направлені в протилежні сторони, це дозволить уникнути будь-яких деформацій при довгостроковому використанні. Дерева для виготовлення всієї продукції фабрики Папа Карло ростуть в Харківській області та закуповуються тільки через сертифіковані аукціони деревини, проходять обов'язково радіологічний контроль. Дверні блоки в цій колекції облицьовуються натуральними тонованими шпонами дуба чи ясена.

Фінішна обробка деталей проводиться шпоном та двокомпонентним поліуретановим прозорим лаком Industria Chimica Adriatica S.p.A. Італія, або ж полотно фарбується по шпону ясеня в кольори основних каталогів RAL чи NCS 1950. Лакова плівка створює тверде й еластичне захисне покриття з високою механічною стійкістю, опором волозі та хімічно неагресивним речовинам.

Короб з ущільнювачем, розширювач, лиштва теж виготовляються з дерев'яного зрощеного бруса зі стабілізацією МДФ та покриваються тією ж матеріалом, що й двері. Телескопічна конструкція компонент дозволяє перекривати невеликі нерівності стіни.

Для колекції дверей ELEGANCE стандартними розмірами вважається діапазон ширини 610,710, 810 мм та висот 1900 - 2100 мм. Так само можна під замовлення виготовити полотно розміром 810 - 910 мм по ширині та 2100 - 2300 мм по висоті для дерев'яних коробів. Крок нестандартного розміру - 10 мм.

Двері з цієї колекції можна встановлювати як в спальнях, так і на кухні, у ванних кімнатах, кабінетах. Рекомендуємо не допускати прямого попадання води, не встановлювати близько до опалювальних систем, та берегти полотна покриті натуральними шпонами від попадання прямих сонячних променів. В цьому випадку у ваших дверей є шанс прослужити весь свій термін експлуатації 25 років при гарному зовнішньому вигляді.

Можливе використання коробів прихованого монтажу стандартного відкривання.

Характеристики Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Magnolia

Особливості конструкції
Матеріал полотна комбінований переклеєний масив дерева, стабілізуючий шар МДФ 3 мм, шпон, поліуретановий лак.
Кольори покриття 21 шпон ясеня та дуба, патина (не на всіх моделях), RAL та NCS 1950 по ясеню, 4 шпона файнлайн..
Покриття натуральний шпон ясеня та дуба тонований, фарбування RAL та NCS 1950 по шпону ясеня зі зберіганням фактури дерева ясена, декілька шпонів файнлайн.
Комплектуючі Телескопічні, короб з ущільнювачем. Можливе виготовлення компланарного короба "еліт" , порогу 80 мм, порталів, фрезерованної лиштви.
Стандартні розміри полотна 40 мм товщина. Діапазон стандартних розмірів: ширина 610, 710, 810 мм, висота 1900-2100 мм, з кроком 10мм.
Нестандарті розміри полотна Від 810 до 910 мм по ширині, по висоті від 2100 мм до 2300 мм з дерев'яним коробом. Крок 10 мм
Скло сатин або бронза одностороннє з фрезерованим малюнком.
Декор полотна Об'ємні елементи з ясена та дуба, портали, фрезерована лиштва.
Пороги Доступні пороги 80 мм плоскі або з четвертю. З массива деревини й пофарбований в колір, схожий з шпоном.
Особливості використання
Стандартні розміри отвору Ширина на 90 мм більша ніж ширина полотна, висота від готової підлоги на 60 мм більша ніж висота полотна.
Двостулкові можливо, з використанням притворної планки
Розсувні не рекомендовано, так як є об'ємні елементи на полотні. Але можливе.
Прихований монтаж
Приховані короба використання можливе, але тільки приховані короба стандартного відкривання.
Гарантія та термін виготовлення
Гарантія 5 років при дотриманні правил зберігання та використання.
Термін виготовлення 50 календарних днів + 7 днів на логістику по Україні

Відгуки Двері міжкімнатні Папа Карло Classic Magnolia

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари