Двері міжкімнатні Папа Карло Art Deco Art-05

Двері міжкімнатні Папа Карло Art Deco Art-05
Наявність: виготовлення під замовлення

9 044.00 грн.

Опис Двері міжкімнатні Папа Карло Art Deco Art-05

Двері міжкімнатні Папа Карло Art Deco Art-05 класичні пофарбовані по RAL виготовлені з переклеєного дерев'яного масиву і тонкого стабілізаційного шару МДФ, облицьовані поліпропіленовою плівкою та пофарбовані в будь-які кольори з основних каталогів RAL чи NCS 1950. Ціни зазначені на сайті відповідають фарбуванню по RAL 9003 (білий). Фарбування в інші кольори має невелику націнку.

Праймована поліпропіленова плівка дає абсолютно гладку поверхню та гарантію відсутності тріщин на поверхні чи стиках дверного полотна при довгостроковій експлуатації.

Каркас дверного полотна виготовлений з переклеєних між собою під тиском брусків деревини, з якої попередньо видаляються всі сучки. Бруски збираються таким чином, щоб волокна сусідніх були направлені в протилежні сторони, це дозволить уникнути будь-яких деформацій при довгостроковій експлуатації. Дерева для виготовлення всієї продукції фабрики Папа Карло ростуть в Харківській області та закуповуються тільки через сертифіковані аукціони деревини, проходять обов'язково радіологічний контроль.

Стойові та поперечні деталі полотна покриваються тонким шаром МДФ високої щільності. Завдяки своїм властивостям така основа ідеальна для наклейки плівки та фарбування, захищає двері від механічних пошкоджень, оберігає від зайвого вологопоглинання.

Фінішна обробка деталей проводиться праймованою поліпропіленовою плівкою та фарбами виробництва Industria Chimica Adriatica Італія. Лакофарбове покриття створює тверду еластичну плівку з високою механічною та хімічною стійкістю.

Двері з цієї колекції можна встановлювати як на кухні так і у ванних кімнатах. Рекомендуємо не допускати періодичного прямого попадання води.

Короб з ущільнювачем, розширювач, лиштва теж виготовляються з дерев'яного зрощеного бруса зі стабілізацією з МДФ та покриваються тією ж матеріалом, що й двері. Телескопічна конструкція компонент дозволяє перекривати нерівності стіни до 10 мм.

Стандартні розміри полотен - 610, 710, 810 мм під прорізи розмірами 700,800,900 і 2060 мм (висота вказана від готового підлогового покриття). Так само можна під замовлення виготовити полотно розміром від 410 до 910 мм по ширині, та висоту від 1950 до 2100 мм. Крок 10 мм.

Характеристики Двері міжкімнатні Папа Карло Art Deco Art-05

Особливості конструкції
Матеріал полотна Комбінований переклеєний масив дерева, стабілізуючий шар МДФ 3мм , плівка, фарбування по RAL та NCS 1950
Кольори покриття Кольори по основному каталогу RAL та NCS 1950
Покриття Праймована поліпропіленова плівка та фарбування по RAL та NCS 1950
Комплектуючі телескопічні, короб з ущільнювачем
Стандартні розміри полотна Ширина 610, 710, 810 мм, висота 2000 мм
Нестандарті розміри полотна Від 410 до 910 мм по ширині та висотою від 1950 до 2100 мм. Крок 10 мм.
Скло 4 мм сатин двосторонній , сатин двосторонній бронза
Декор полотна Внутрішня об'ємна фільонка з МДФ. Можливе виготовлення фігурного верхнього портала, фрезерованної лиштви, та фарбування обкладу полотна в інший колір.
Особливості використання
Стандартні розміри отвору Ширина 700, 800, 900 мм, висота 2060 мм від готової підлоги
Двостулкові можливо, з використанням притворної планки
Розсувні не рекомендовано
Гарантія та термін виготовлення
Гарантія 5 років при дотриманні правил зберігання та використання
Термін виготовлення 40 календарних днів + 7 днів на логістику по Україні

Відгуки Двері міжкімнатні Папа Карло Art Deco Art-05

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари