Двері міжкімнатні Папа Карло Modern Solo

Двері міжкімнатні Папа Карло Modern Solo
Наявність: виготовлення під замовлення
Ці двері можна використовувати як розсувні.

Встановлюються на розсувні механізми прихованого і звичайного типу.


0.00 грн.

Опис Двері міжкімнатні Папа Карло Modern Solo

Двері міжкімнатні Папа Карло Modern Solo шпоновані призначені для експлуатації в житлових та офісних приміщеннях при температурі від +18 до + 23°С, відносній вологості від 40 до 60%.

Каркас дверного полотна виготовлений з переклеєних між собою під тиском брусків деревини, з якої попередньо видаляються всі сучки. Бруски збираються таким чином, щоб волокна сусідніх були направлені в протилежні сторони, це дозволить уникнути будь-яких деформацій при довгостроковій експлуатації. Дерева для виготовлення всієї продукції фабрики Папа Карло ростуть в Харківській області та закуповуються тільки через сертифіковані аукціони деревини, проходять обов'язково радіологічний контроль. Дверне полотно в цій колекції облицьовується натуральними шпонами fine-line.

Фінішна обробка деталей проводиться шпоном та двокомпонентним поліуретановим прозорим лаком Industria Chimica Adriatica Італія. Лакофарбова плівка створює тверде еластичне захисне покриття з високою механічною стійкістю, з опором волозі та хімічно неагресивних середовищ.

Короб з ущільнювачем, розширювач та лиштва виготовляються з дерев'яного зрощеного бруса зі стабілізацією з МДФ і покриваються тим же матеріалом, що і двері. Телескопічна конструкція компонент дозволяє перекривати невеликі нерівності стіни.

Для колекції Папа Карло Модерн стандартними розмірами вважається діапазон ширини від 610 до 810 мм, висоти від 1900 до 2100 мм. Так само можна під замовлення виготовити полотно розміром від 810 до 910 мм по ширині та від 2100 до 2300 мм по висоті. Крок нестандартного розміру - 10 мм.

Двері з цієї колекції можна встановлювати як на кухні так і у ванних кімнатах. Рекомендуємо не допускати періодичного прямого попадання води, не встановлювати двері біля опалювальних систем, берегти полотна покриті натуральними шпонами від попадання прямого сонячного світла. І в цьому випадку у ваших дверей є шанс прослужити весь свій термін експлуатації 25 років при гарному зовнішньому вигляді.

Характеристики Двері міжкімнатні Папа Карло Modern Solo

Особливості конструкції
Матеріал полотна 40 мм, комбінований переклеєний масив дерева, стабілізуючий шар МДФ 3 мм, шпон, поліуретановий лак.
Кольори покриття 5 шпонів fine-line, 14 шпонів ясеня, 8 шпонів дуба
Покриття натуральний шпон fine-line, натуральний шпон ясеня та дуба тонований, фарбування RAL та NCS 1950 по шпону ясеня зі зберіганням фактури дерева ясена.
Комплектуючі Телескопічні, короб з ущільнювачем. Можливе виготовлення компланарного короба "еліт" та порогу 80 мм.
Стандартні розміри полотна 40 мм товщина. Діапазон стандартних розмірів: ширина 610-810 мм, висота 1900-2100 мм, з кроком 10мм.
Нестандарті розміри полотна Від 810 до 910 мм по ширині , від 2100 мм до 2300 мм по висоті з кроком 10 мм
Скло 4 мм, сатин двосторонній , сатин двосторонній бронза
Пороги Доступні пороги 80 мм плоскі або з четвертю. З массива деревини й пофарбований в колір, схожий з шпоном.
Особливості використання
Стандартні розміри отвору Ширина на 90 мм більша ніж ширина полотна, висота від готової підлоги на 60 мм більша ніж висота полотна.
Двостулкові можливо, з використанням притворної планки
Розсувні можливе використання в якості розсувних
Гарантія та термін виготовлення
Гарантія 5 років при дотриманні правил зберігання та використання.
Термін виготовлення 40 календарних днів + 7 днів на логістику по Україні

Відгуки Двері міжкімнатні Папа Карло Modern Solo

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари