Двері міжкімнатні Папа Карло Elegance Evia

Двері міжкімнатні Папа Карло Elegance Evia
Наявність: виготовлення під замовлення
Двері прихованого монтажу.

Ці двері можна встановити на короба прихованого монтажу.

Ці двері можна використовувати як розсувні.

Встановлюються на розсувні механізми прихованого і звичайного типу.


0.00 грн.

Опис Двері міжкімнатні Папа Карло Elegance Evia

Двері міжкімнатні Папа Карло Elegance Evia щитові призначені для використання в житлових та офісних приміщеннях за умов: температура від +15 до +25 С, відносна вологість 40 - 60%.

Каркас дверного полотна виготовлений з дерев'яного набірного щита з переклеєних між собою під пресом соснових брусків, з яких попередньо видаляються всі сучки. Бруски збираються в щит так, щоб волокна сусідніх були направлені в протилежні сторони, це дозволить уникнути будь-яких деформацій при довгостроковому використанні. Дерева для виготовлення всієї продукції фабрики Папа Карло ростуть в Харківській області та закуповуються тільки через сертифіковані аукціони деревини, проходять обов'язково радіологічний контроль. Дверні блоки в цій колекції облицьовуються натуральними шпонами fine-line, тонованими шпонами дуба чи ясена.

Фінішна обробка деталей проводиться шпоном та двокомпонентним поліуретановим прозорим лаком Industria Chimica Adriatica S.p.A. Італія, або ж полотно фарбується по МДФ в кольори основних каталогів RAL чи NCS 1950. Лакова плівка створює тверде й еластичне захисне покриття з високою механічною стійкістю, опором волозі та хімічно неагресивним речовинам.

Короб з ущільнювачем, розширювач, лиштва теж виготовляються з дерев'яного зрощеного бруса зі стабілізацією МДФ та покриваються тією ж матеріалом, що й двері. Телескопічна конструкція компонент дозволяє перекривати невеликі нерівності стіни.

Для колекції дверей ELEGANCE стандартними розмірами вважається діапазон ширини 610 - 810 мм та висот 1900 - 2100 мм. Так само можна під замовлення виготовити полотно розміром 810 - 910 мм по ширині та 2100 - 2300 мм по висоті для дерев'яних коробів, й до 2700 мм для блоків з алюмінієвими коробами. Крок нестандартного розміру - 10 мм.

Двері з цієї колекції можна встановлювати як в спальнях, так і на кухні, у ванних кімнатах, кабінетах. Рекомендуємо не допускати прямого попадання води, не встановлювати близько до опалювальних систем, та берегти полотна покриті натуральними шпонами від попадання прямих сонячних променів. В цьому випадку у ваших дверей є шанс прослужити весь свій термін експлуатації 25 років при гарному зовнішньому вигляді.

У цій моделі додано деякі додаткові популярні опції:

 • приховані короби алюмінієві фарбовані або анодовані;
 • накладка на вхідні двері 12/16/19 мм;
 • відкривання стандартне або Inside;
 • висота полотен до 2700 мм;
 • окантовка торця полотна алюмінієвим молдингом - анодованим або забарвленим;
 • приховані розсувні системи Villes або Terno Magic 2;
 • розсувні механізми в стилі лофт - Loft Cinema та Loft Spinner;
 • рото-система Ergon Living T.E. Slim;
 • компланарні короб та лиштва;
 • крім стандартної ширини 75 мм можна виготовити лиштву шириною 100, 125, 150 мм;
 • фальшфрамуга накладна, яка розташовується зверху над дверним блоком;
 • фарбування високоміцної фарбою Plastex по RAL / NCS для приміщень з підвищеною прохідністю.

Характеристики Двері міжкімнатні Папа Карло Elegance Evia

Особливості конструкції
Матеріал полотна комбінований переклеєний масив дерева, стабілізуючий шар МДФ 3 мм, шпон, поліуретановий лак.
Кольори покриття 11 шпонів fine-line, 14 шпонів ясеня, 8 шпонів дуба, основний каталог RAL та NCS 1950.
Покриття натуральний шпон fine-line, натуральний шпон ясеня та дуба тонований, фарбування RAL та NCS 1950 по МДФ. Шпон орієнтований горизонтально. Є надміцна фарба Plastex.
Комплектуючі Телескопічні, короб з ущільнювачем. Можливе виготовлення компланарного короба "еліт" та порогу 80 мм. Лиштва 75, 100, 125, 150 мм.
Стандартні розміри полотна 40 (45 для inside) мм товщина. Діапазон стандартних розмірів: ширина 610-810 мм, висота 1900-2100 мм, з кроком 10мм.
Нестандарті розміри полотна Від 810 до 910 мм по ширині, по висоті від 2100 мм до 2300 мм з деревяним коробом, та до 2700 мм з алюмінієвим. Крок 10 мм.
Скло фарбоване не прозоре, дзеркало, алюміній.
Декор полотна Скло фарбоване в білий RAL 9003, чорний RAL 9005, бежевий RAL 1015, мокко RAL 1019 та в інші кольори по RAL. Можливе використання дзеркала. Алюмінієвий молдинг анодований або пофарбований, торець полотна теж може бути алюмінієвий.
Пороги Доступні пороги 80 мм плоскі або з четвертю. З массива деревини й пофарбований в колір, схожий з шпоном.
Особливості використання
Стандартні розміри отвору Ширина на 90 мм більша ніж ширина полотна, висота від готової підлоги на 60 мм більша ніж висота полотна.
Двостулкові можливо, з використанням притворної планки
Розсувні можливе використання як розсувні двері настінного кріплення, приховані розсувні механізми, лофт розсувні системи.
Прихований монтаж
Приховані короба На цих моделях є можливість встановити короб прихованого монтажу та стабілізатор полотна. Алюмінієвий короб можна пофарбувати порошковим фарбуванням по RAL. Приховані двері комплектуються прихованими петлями та магнітним механізмом AGB Polaris.
Гарантія та термін виготовлення
Гарантія 5 років при дотриманні правил зберігання та використання.
Термін виготовлення 45 календарних днів + 7 днів на логістику по Україні.

Відгуки Двері міжкімнатні Папа Карло Elegance Evia

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари